• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase


netherlandsHartelijk Welkom!

luftbild

De IGS Aurich-West is een scholengemeenschap midden in Aurich (Ostfriesland). De school heeft meerdere gebouwen die ingedeeld zijn in afdelingen per schooljaar (Jahrgangssystem). De docenten en leerlingen hebben zo de mogelijkheid gedurende 5 jaar samen te leren en te werken. Daarna kunnen leerlingen die naar een gymnasium eindexamen (erweiterter Schulabschluss) toe werken bij ons blijven en binnen 3 jaar het eindexamen (Abitur) maken.

Op onze school geven wij modern onderwijs met onze blik gericht op de wereld. Onze leerlingen en docenten zijn met recht trots op de sfeer van gemeenschappelijkheid, samenwerking en vertrouwen dat er heerst.

Wij vinden het een ‘must’ om onze leerlingen voldoende toe te rusten op een actieve en verantwoordelijke rol in deze sterk internationaal georiënteerde samenleving. Bij het lesgeven wordt daarbij nadruk gelegd op een Europese en internationale oriëntatie (taaldorp, uitwisseling met Nederland en Polen) en een uitmuntende taalvaardigheid in het Engels, Nederlands, Frans en Duits.

Graag laten wij u alles over onze school weten en geven wij u nog meer informatie over ons. Neemt u dan s.v.p. contact op via de mail, de post of de telefoon.

Adres:

Integrierte Gesamtschule Aurich-West

Am Schulzentrum 14

26605 Aurich

Duitsland

Telefoon: +49 (0)4941-6009-0

e-mail: info@igs-aurich.de

schooldirectie: Thorsten Quest

IGS-aurich.de
Switch mode views: